Přesně tak. Nikoho to nezajímá. Ani mě ne. Proč by mělo. Z planety skládka nebude, protože jakmile začnou odpadky ohrožovat lidi, ti to začnou řešit a objeví se někdo, kdo to začne uklízet a recyklovat. Stejně tak, až dojdou suroviny a jejich cena se vyšplhá nad cenu recyklace. Právě že peníze nejsou brzdou, ale odhalují skutečnou výši nákladů na jednotlivé technologie. A sorry, můžu mít super duper technologii, pokud je drahá, tak nemá šanci na přežití. Nidko z nás nemá patent na rozum a to co vy považujete za správné, ja nepovažuju. Naštěstí o tom já ani vy nerozhodujete.
Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku 3D tiskárna RepRap: vytiskněte si třeba brýle.
Re: To je paráda!
celé vláknoPravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

