Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Dell zjednoduší správu ovladačů v Linuxu.
neda mne to
celé vláknoVsechny tyto komplikace s ovladaci by odpadly pokud by ABI v jadre neovlivnovaly myslenky nekterych fanatiku. Nutnost prekladat znovu (a nekdy i trochu modifikovat) ovladac pro temer kazdou verzi jadra je tou nejvetsi slabinou Linuxu. Az se toho zbavime (a neni to technicky nybrz ciste "politicky" problem), bude to velky svatek.
Da se chapat nekompatibilita binarky ovladace mezi "velkymi verzemi" jadra - 2.2, 2.4, 2.6, ..... to se pochopit da. Ovsem nekompatibilita mezi treba dejme tomu 2.6.18 a 2.6.21, to pusobi spise jako vyplod nejakeho sabotera.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

