Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Elektronické knihy zdraží o 50 %. Co to znamená pro čtenáře?.

pantaril
pantaril (neregistrovaný) ---.tkrjasek.cz
4. 3. 2010 12:31

e-ink displaye

celé vlákno

Celkem me mrzi ze novejsi ctecky maji pres e-ink display natazenou touchscreen vrstvu, pripadne nahradily e-ink LCD technologii.

U ctecky knizek je podle me nejdulezitejsi parametr to, jak snadno se z ni cte, jaky ma kontrast, velikost, DPI, kolik zvladne stupnu sedi apod.
Tochscreen vrstva viditelne snizuje citelnost, LCD zas musi byt podsvicene a tudis taha oci (o spotrebe energie nemluve).

Doporucil bych proto vyrobcum, at se nesnazi udelat z ctecky dalsi mini pocitac, ale at zapracujou na techto dulezitych parametrech (na paperbacky dnesni ctecky staci ale uz treba cernobily comix na nich vypada dost hnusne) a potom teprv budu uvazovat, ze si pro ctecku koupim i knihu za cenu srovnatelnou s papirovou verzi.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul