Dobry den,
V soucasne dobe (2.6.8.1) vanilla ovladac ACM neni schopen plne vyuzit vsech moznosti modemu GPC-6420.
Pod tihou mnoha okolnosti jsem se rozhodl usporadat soutez s cilem vyvinout plne funkcni ovladac a sbirku, jejimz vytezkem bude vitez souteze odmenen.
Pravidla souteze a stav sbirky jsou k nahlednuti na
http://aisa.fi.muni.cz/~xpisar/cdma/soutez.html .
Timto prohlasuji soutez a sbirku za zahajenou.
-- Petr Pisar
xpisar at fi.muni.cz
Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Eurotel Data Express: Mini How-To.
Soutez a sbirka na podporu vyvoje ovladace pro CDM
celé vláknoPravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

