Uz vidim bezneho uzivatela, ktory ma na svoj domovsky adresar nasadeny aspon softwarovy raid :)
Mne je osobne jedno v akom formate to ten program ma. Ide mi o to, aby existovala textova podoba tej konfiguracie, ktoru by som si mohol upravovat, zalohovat, posielat kamaratom a do diskusii, jednoducho patchovat.. a samozrejme ked to padne na drzku, tak je jednoduchsie zachranovat textovy konfigurak kvalitnym textovym editorom ako zachranovat binarny konfigurak jedinym existujucim editorom. Uviedol som priklad Enlightenmentu, ktory ma vsetko v binarnych suboroch a to ma stve, ze ani tie blbe klavesove skratky si nemozem jednoducho nakonfigurovat a to uz ani nehovorim o upgrade alebo zmene verzie.
Pokial sa databazy pouziju na to, na co su urcene a to pre velky objem dat. PHP a MySQL je uplne ina tema. PHP je vhodne na male IS a MySQL zase na male jednoduche databazy. A ze to niekto pouziva nespravnym sposobom nie je chyba technologie, ale tvorcu toho programu.
Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku GConf: konfigurace GNOME pod kontrolou.
Re: GSettings
celé vláknoPravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

