Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Hon na piráty nabírá obrátky.

David Belohrad
David Belohrad (neregistrovaný)
28. 11. 2002 17:14 Nový

Re: Proc se nepouziva pri prenosu dat nejaky SSH?

celé vlákno

Tim ze se zaloguje, stahne, spusti, se dopousti stejneho trestneho cinu, tudiz takovy dukaz nemuze byt bran v potaz. A neospravedlnuje jej ani tvrzeni, ze mel podezreni. Protoze to podezreni se da ziskat az na zaklade stahnuti a spusteni tech souboru. Nebo na pravniky stejny zakon neplati? Myslim ze to same funguje pro odposlouchavani. Odposlouchavat smi pouze hovory, ktere sam s nekym vedl. Pokud odposloucha neci cizi hovory, nebere se to jako dukaz, protoze nahravku poridil nezakonnymi prostredky. Ale jeste jedna uvaha navic: V okamziku kdy pouzivam Microsoft windows, ve kterych je bezpecnostni dira. Mam na disku sve mp3, ktere jsem si vyrobil jako legalni kopii svych cd, a ktere lze touto sw. dirou jednoduse stahnout - kdo se dopousti tresneho cinu? V tomto pripade by to mel byt microsoft, ktery zverejnil obsah meho disku, a ja jakozto uzivatel, ktery nemuze zadnym zasahem (krome aplikace servicepacku, ktery jeste nevysel) zjednat napravu, bych s tim nemel mit nic spolecneho ne? A to i za tech podminek, ze o bezpecnostni dire vim. A ted, kdyz takova data zacne prohlizet pravnik a na zaklade znalosti dat (i kdyby mela byt nelegalni) me obzaluje? No, nevim

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul