Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Hrajeme si v Linuxu: malá ochutnávka s tučňákem.

D.A.Tiger aura:66
22. 3. 2009 18:36

Re: Takové hry nemají business význam

celé vlákno
Pokud myslíte tento protiargument vážně pak začínám pochybovat o výši vaši tolik vychvalované inteligence a zkušenostech.

1) To že sem píšete že vlastníte X firem a vydělávají takové a takové peníze, ještě neznamená, že je to pravda.
2) I kdyby to byla pravda, naznamená to, že prostředky a model na němž vy vyděláváte je jediný správný a pouze on vede k úspěchu (zisku). A už vůbec to neznamená, že tomu tak bude napořád.
3) Nechápu, co je vám do mých vlastnických a finančních věcí, To, že je zveřejńujete vy (ať už jsou pravdivé či ne) je pouze vaše věc. A jako podpora či vyvrácení jiných argumentů (viz body 1-2) jsou poměrně irelevantní.
4) Pochybuji, že dobrý manažer/obchodník by měl potřebu podkládat pravdivost svých tvrzení podobným argumentem...
5) Nějak mi uniká co mají společného vaše příspěvky s článkem, který popisuje relativně jednoduché hry, sloužící výhradně k pobavení a nikde nepadlo ani slovo bussines, natož nějaká narážka na obchodování v kontextu těchto her - takže trochu mimo mísu, a jsme zase u těch duševních schopností...
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul