Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Hrajeme si v Linuxu: malá ochutnávka s tučňákem.

STALIN POWER!
STALIN POWER! (neregistrovaný)
22. 3. 2009 19:10

Re: Takové hry nemají business význam

celé vlákno
Pane, uvědomte si, že já jsem Kapitalista. Kdyby nebylo Kapitalistů, tak byste pořád ještě lezli po stromech nebo vzývali dělnickou třídu. I ten počítač, ze kterého to píšete, máte proto, že nějaký Kapitalista byl schopen správně investovat peníze. I do toho vašeho Linuxu vám Kapitalisté lijí milióny dolarů, aby vůbec mohl fungovat.

Když investuji $100 000 do Linux foundation, co z toho mám? Nic. Stejně, jako Sun nemá nic z toho, že nalil giga do MySQL a teď akorát půjde na prodej. Stejně tak jako Canonical pomalu prodělává vše, co Shuttleworth vydělal na Kapitalistické firmě Thawte. Open source je jako kdybyste ty peníze házel do černé díry.

Vaše úvahy jsou pouze výplody nechápajícího teoretika. Když jste nic nikam neinvestoval, tak tomu ani nemůžete rozumnět.

Jistě, že mi nejde jen o peníze. Přispívám na charitu, aby mě ostatní považovali za křesťanského člověka na úrovni. Společenský život je přece také důležitý. Ale charitu a byznys je třeba zásadně oddělovat.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul