Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku HTML - vracíme se ke kořenům.
Re: Forma x Obsah
celé vláknoad doplňování koncových značek) Umístění některých koncových značek v HTML dokumentu, ve kterém nejsou žádné jiné vážné chyby, je jednoznačné. Týká se to například li, td, th, tr, thead, tbody, tfoot, caption, dt, dd, option, body, html, head, title. U jiných (například optgroup, p, h1 až h6) se místo uzavření dá uhádnout tak na 80 procent. A dále existují elementy (například em, strong), u kterých se místo uzavření nedá odhadnout. U rozepsaného HTML dokumentu nebo u dokumentu s vážnými chybami (překřížené tagy) se místo uzavření elementu také nedá odhadnout.
Jiná situace je u wysiwyg editorů, například NVU. Tam tvůrce dokumentu velmi dobře vidí, kde mu ten program udělal konec odstavce/seznamu/nápisu/tučného textu/... a velmi jednoduše si to opraví.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

