Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Jak jsem instaloval a testoval FreeBSD 5.2 (2).

junix
junix (neregistrovaný)
3. 3. 2004 1:12

To jsme nedopadli moc dobre :(

celé vlákno

Jen bych jeste doplnil jeden dotaz na to vyladene jadro. FreeBSD 5.X jako vyvojova verze ma defaultne zapnuto spoustu debugovacich a ladicich funkci, ktere vyrazne ubiraji vykon. Vetsina techto funkci se da vypnout, kdyz se v konfiguraku kernelu zakomentuji nasledujici radky:

# Debugging for use in -current
#options DDB #Enable the kernel debugger
#options INVARIANTS #Enable calls of extra sanity checking
#options INVARIANT_SUPPORT #Extra sanity checks of internal structures, required by INVARIANTS
#options WITNESS #Enable checks to detect deadlocks and cycles
#options WITNESS_SKIPSPIN #Don't run witness on spinlocks for speed

Pise se o tom v /usr/src/UPDATING.
Tak bych se chtel zeptat, jak to bylo ve vasem pripade. Nechci vypadat, jako dalsi fanaticky zastance, ale mozna by pro vetsi objektivitu bylo lepsi udelat ten test jeste i pro produkcni verzi 4.9. Ne ze bych cekal, ze bude vykonnejsi, nez Linux (on o vykonu leccos naznacuje ten serial o porovnavani obou systemu)...

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul