Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Je Gnome 3 čekáním na revoluci?.

Ferda
Ferda (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
11. 12. 2010 11:24

Re: flame ;)

celé vlákno

Příteli, rozhodně s tebou nelze souhlasit. Když jsem se učil Windows, připravilo mě to o nespočet dnů a nocí. Byla to velká noční můra, kterou jsem se prokousal do stavu bez bloudění až za několik let. Když jsem pak poprvé nainstaloval Linux, zorientoval jsem se v něm za pár hodin. Mimochodem browser bylo to první, čeho jsem si všimnul, takže nechápu, jak a kde ho tvoje dcera tak dlouho hledala.
Dále mám mnoho známých, kteří mají doma PC hlavně kvůli dětem. Každou chvíli jsem k nim chodil zprovozňovat zbořený Wokna. Postupně jsem všem nahradil Wokna Linuxem. Všichni bez výjimky, včetně mého kamaráda, který je technicky tročku jednodušší, si na to zvykli velmi rychle a všichni si to chválí. A to jsou téměř všichni uživatelé bez jakýhkoliv počítačových znalostí, pro které podle mnohých Linux není. Věřte že je.
Jelikož jsem prošel od Dossu Windowsama všech verzí až po XP, považuju se za znalýho, který ví, o čem mluví, takže když řeknu, že Windows prostě JE mnohem horší než Linux, tak věř, že opravdu vím o čem mluvím.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul