Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Root.cz? Přepněte na beta verzi.

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Komiks: Mohli jsme ....

nastvanej ctenar
nastvanej ctenar (neregistrovaný)
9. 12. 2006 22:04

zastavte tu hruzu! ANKETU!!

celé vlákno
copak na root-u uz vsichni stratili soudnost? Po uzasne inteligentnim, vtipnym a dokonce i pekne kreslenym komixu z minulyho roku, kterej byl proste spickovej tady uverejnujete tak neuveritelnej odpad, co neni ani vtipnej, ani zabavnej, ani pekne kreslenej, ale hlavne je DESNE TRAPNEJ a uboze vykonstruovanej. Kdyz vidim tenhle dil, stydim se ze sem linuxak.
Copak to opravdu nekomu pride vtipny.. teda oprava.. treba aspon 30-ti procentum lidi?

mam pro vedeni roota navrh - zkuste udelat anketu komu se novej komix libi a komu ne. myslim ze pak mozna pochopite, ze zatimco predchozi vam sledovanost serveru zvysoval, a urcite privedl novy ctenare, ten soucasnej lidi akorat odpuzuje a mam dojem ze kazdej dalsi dil prekonava v trapnosti a ubohosti ten predchozi...

ANKETU!!
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

Ušetřete