Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Microsoft zveřejnil specifikace doc, xls a ppt.
Re: Protiklady
celé vláknoNikdo nechce aby Škoda na své příslušenství psala "POZOR nejde použít na AUDI" ani neumožňovala třetím stranám výrobu náhradních dílů či příslušenství, které bude kompatibilní jak s ní, tak s Audi.
To samé platí u telefonů, to samé platí u jídla...
Máte Office? Nechcete používat Office? Ok, převeďte si dokumenty do RTF, PDF, čehokoliv a opusťte Office. Že to znamená trochu práce (tedy nákladů)? To změna auta/telefonu/domu/práce/cokolivvásnapadne/linuxu taky. Proč Vám to u Linuxu nevadilo a MS to vyčítáte?
Protože to většina lidí vyhodnotí jako zbytečné a nebudou to dělat? No, mě taky mrzí že tolik lidí používá Fabii, když jsou tu levnější a lepší auta. No a co, asi jim to vyhovuje. Škoda má dominantní postavení na českém trhu, podívejte co jich jezdí a jednoznačne toho zneužívá, ty auta jsou totálně předražená. No a? Koupil jsem si něco jiného.
Nevidíte si, jako většina zde diskutujících, na špičku nosu. To, co Vám nevadí u Linuxu (obtížnost změny) vytýkáte Microsoftu jako největší zlo a nejraděj byste jej zakázali.
V rámci evangelizace rozdmycháváte zlou krev, která má za následek právě ony nesmyslné sankce od EU; které se mohou velmi snadno obrátit proti Linuxu. Úředník nevyznává ideologii, úředník má razítko a koná.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

