Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Root.cz? Přepněte na beta verzi.

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Mikrořadiče a jejich aplikace v jednoduchých mikropočítačích (3).

jc
jc (neregistrovaný) 88.146.126.---
11. 8. 2010 20:12

Re: pekne

celé vlákno

S tou energii se celkem nechci hadat, na to bych stejne pouzil neco uplne jinyho. Ale s tim businessem – me je to jedno :D rikam jak to funguje u tohodle ‚domaciho bastlire‘. A mimochodem Z80 i 6502 sem programoval taky, ciste proto ze tu mam C64, Didaktika M, gameboy a jeden klon Z80tky. Sice je to mozna pekny kvuli nostalgii ale ‚bohuzel‘ uz se to nejak levne koupit neda. Asi uz je to spis tak max. do nejakyho ‚revival‘ domaciho pocitace. A nepochopte me spatne, rozhodne nejsem zaujatej proti jakykoliv jiny architekture krome AVR a ARM.

Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

Ušetřete