Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Názor: Má smysl vytvářet nová Windows?.

jaromrax aura:74
4. 1. 2010 9:03

Re: ani hlava ani pata/ posledni slovo

celé vlákno

Moje otazka byla, jestli Vam prijde jak vetsi problem nedostatek toaletaku, nez okupace cizi mocnosti a Vy se zacnete zabyvat nejakym hloupym centralnim planovanim. Beru to jako kladnou odpoved.

>>> Proč je lichva problémem? Proč chcete lidem zakazovat svobodně uzavřít dohodu?

>> Tyhle otazky zduraznuji Vas nedostatek antipatie a falesneho vnimani pojmu svoboda. Mate svobodu prostituovat a fetovat, zkuste si to a pak treba budete vnimat jinak pojem svoboda, nez dealer a pasak.

> Nedostatek antipatie? Asi myslíte empatii :). Mylně vycházíte z toho, že ostatní lidé mají preference stejné s těmi vašimi.

Ano, myslim empatii. Tezko si predstavit, ze nekdo empaticky si muze myslet, ze zit v exekucich nebo na prostituci a drogach je neci svobodna volba. Leda tak ten, kdo z toho tyje. Spolecnosti vzdycky budou chybet paky na lidi, kteri vidi byznys v terorizovani ostatnich za ucelem vlastniho obohaceni – at uz jsou to socialisticti papalasi, nebo bankovni byznysmeni, co zijou ze zmanipulovanych chudaku v exekuci.

> Ty příspěvky si jist2 umíte najít sám, a nesporně na rootu jsou; proč nad tím máme ztrácet čas?

Ty prispevky tak,jak jste to polozil nesporne neexistuji. Jinak byste je nasel.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul