jestli berete clanek na rootu jako bernou minci schopnosti kritizovat, tak to se nad sebou zamyslete :-)
----->
Ale samozrejme ze ne, nic takoveho jsem - pokud je mi znamo - nenapsal. Ja pouze poukazuji na to, ze ackoliv mate zrejme nizsi znalosti o tematu nez autor clanku (= jinak byste se neptala, ale opravila autora), dovolite si ze sve pozice vynaset soudy o jeho kompetentnosti (nejste jedina).
---------------
muze strpet clanky jako je tento, ktery viditelne psal nejaky zacatecnik.
----->
no, samozrejme. ale kazdy nejak zacina. V serioznich vedeckych casopisech se to obvykle dela tak, ze se clanek da posoudit nekomu kompetentnimu (dava posoudit redakce) a na zaklade takoveho posudku je zverejnen pripadne vracen. Takze poukazovat na autorovo zacatecnictvi je ponekud ubohe, protoze chyba je spise na strane redakce, ktera si neoverila kvalitu prispevku. (to redakce: no flame, ja neremcam, od toho jsou tady jini)
------>
ad nepresnosti:
nicnerikajici blabol --> nepravda, generalizace problemu nekompetentnim hodnotitelem
pane ludwiku --> no comment
viditelne nekompetentni --> nepravda, usudek nekompetentni osoby nad kompetentnosti nekoho jineho nelze povazovat za spravny, neomlouva Vas ani ten smajlik
add pan ludvig --> co comment.
-------------------------
Jeste posledni vec:
pokud chce byt root profesionalni a odborny, nemuze strpet clanky jako je tento, ktery viditelne psal nejaky zacatecnik --> vy tady nekoho hanite, ale v podstate si ani sama po sobe neprectete co jste napsala. Ma-li byt kritika z Vasi strany konstruktivni, je nutne se vyvarovat osocovani a pracovat jaksi 'na urovni'.
----------------
Jelikoz se mi opravdu dalsi debata na toto tema zda licha, nehodlam v ni pokracovat.
--------------------------
--------------------------
Jeste jedna poznamka: jestlize budete vzdy lyncovat autory, kdyz se neco nepovede, tak za chvili zadny root nebude, protoze autori nebudou mit chut psat.
Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Programujeme v jazyce Assembler v Linuxu: Úvod.
Re: .
celé vláknoPravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

