Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Názory k článku
SecurityProgz (14. 3. 2002)

JIRKA V
JIRKA V (neregistrovaný)
14. 3. 2002 9:22 Nový

Uroven, panove!

celé vlákno

Je skoda, ze jinak seriozni zpravodajsky server (root.cz) se snizuje ke stvavym a nenavistnym prohlasenim ohledne Microsoftu. To Linuxove komunite k popularite a serioznosti moc neprispiva. Nic neni cerne ani bile - Microsoft ma sve mouchy, Linux jich ma ale take spoustu. takze - moje kredo: ZIJ A NECHEJ ZIT!!!

Jirka Kosina
Jirka Kosina (neregistrovaný)
14. 3. 2002 10:22 Nový

Re: Uroven, panove!

celé vlákno

Ehm, a to se vztahuje ke kteremu nastroji na konfiguraci firewallu/analyzu logu/...? ;)

Ne, vazne, co tim mate na mysli? Tiskovou zpravu vydanou MiroNetem, s jejimz obsahem nema root.cz co do cineni?

Ludek ERL Cerny
Ludek ERL Cerny (neregistrovaný)
14. 3. 2002 10:29 Nový

Re: Uroven, panove!

celé vlákno

Souhlasim, takove fanaticke vypady bych na ROOTu necekal.
SecurityProgz ctu se zajmem a verim, ze bez takovych komentaru jeho uroven rozhodne neklesne.. ba naopak :o)
Pripojuji se ke kredu ZIJ A NECHEJ ZIT :)

Kaul
Kaul (neregistrovaný)
14. 3. 2002 16:55 Nový

Re: Uroven, panove!

celé vlákno

Kdyz jsem si zapsal ZOS myslel jsem si, ze prednasejici bude fanda jednoho ci jineho OS. Mylil jsem se panove. Podal genialni reseni nejlepsiho OS - zkratka vsichni to udelali blbe Intelem pocinaje :-)

Jirka Kosina
Jirka Kosina (neregistrovaný)
15. 3. 2002 17:43 Nový

Re: Uroven, panove!

celé vlákno

Neprednasi to nahodou Jakub Yaghob? ;)

Izak
Izak (neregistrovaný)
14. 3. 2002 12:50 Nový

Reakce na windows

celé vlákno

Mam napad, dat to na web, at i ostatni vedi co je muze cekat s produkty M$ ... aspon bude vecna argumentace (na prikladech se vice overi kvalita produktu)

Dan
Dan (neregistrovaný)
14. 3. 2002 13:44 Nový

Re: Reakce na windows

celé vlákno

Kvalita neni zdaleka jediny aspekt... mimochodem, v tom pripade by se musela OBJEKTIVNE posoudit i kvalita konkurencnich reseni - protoze (bohuzel) bez chyb neni absolutne nic... a debata, ktery system ma "vic" chyb zavani dlouhou debatou absolutne o nicem...

Pokud neco rozhodne, tak je to trh... a marketingove schopnosti jednotlivych spolecnosti - pouze kvalita neni zpravidla to co rozhoduje (to plati nejen o SW...)

Roj
Roj (neregistrovaný)
14. 3. 2002 14:12 Nový

Blahoprani k svatku!

celé vlákno

Dnes ma svatek Rut (root). Blahopreju!

Martin Kysela
Martin Kysela (neregistrovaný)
14. 3. 2002 21:38 Nový

Reakce na prispevek o MS

celé vlákno

Cilem cele "kampane", kterou jsem tady v minulem dilu rozjel, je shromazdit co nejvetsi sbirku technickych problemu s operacnim systemem MS Windows. Neni mym cilem jakkoliv vystupovat proti Microsoftu a vest tady dalsi hloupou flamewar. Nehodlam tvrdit, ze jedinym kvalitnim operacnim systemem je Linux (dalsimi jsou zcela jiste *BSD, Solaris, SunOS, apod. :-)).

V tomto clanku jsem se k cele veci vratil proto, ze jsem se dockal pomerne velke odezvy a rad bych v cele veci nejak pokracoval. Napriklad tim, ze sestavime uz zminenou "databazi technickych problemu MS Windows" v kontrastu s resenim danych problemu v Linuxu. Cilem neni propagace Linuxu. Podle me ji uz ani moc nepotrebuje. Navic na serveru, ktery je primarne orientovan na Linux a zpravodajstvi ze sveta tohoto operacniho systemu, povazuji za zbytecne se na dalsi aktivity tohoto druhu zamerovat. Bylo by to nosenim drivi do lesa. Cilem je pouze a jenom ukazka toho, ze "nejrozsirenejsi a nejbezpecnejsi operacni system na svete" ma sve chyby a existuje k nemu ekvivalent, ktery je zdarma a tyto chyby nema (=> netvrdim, ze nema zadne!). Tot vse. Predem dekuji za vase dalsi komentare a nazory, at uz tady nebo na mem e-mailu.

lemonhead
lemonhead (neregistrovaný)
15. 3. 2002 8:14 Nový

Re: Reakce na prispevek o MS

celé vlákno

doufám, že onu "databázi" důkladně prověříte například přes knowledge base, aby z toho nebyla jen sbírka problémů neschopných uživatelů.

Martin Kysela
Martin Kysela (neregistrovaný)
15. 3. 2002 19:52 Nový

Re: Reakce na prispevek o MS

celé vlákno

Mno, rozhodne tam bude prostor k tomu, aby se kazdy mohl vyjadrit.

Dookie
Dookie (neregistrovaný)
18. 3. 2002 9:28 Nový

Jaka uroven?

celé vlákno

Takhle: az "Wokenari" nebuduou pomlouvat linux (JxD a dalsi takovy SHIT) tak "Tucnaci" prestanou pomlouvat Wokna. Tomu fandim. Fall down Windows :))

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem