Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku
Udržujte si svou databázi v bezpečí s Pgpool2

ZZ9_plural_z_alpha
ZZ9_plural_z_alpha (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
26. 6. 2009 18:44

opet, opet, opet clanek studentika

hmm, stejne jako vzdy, clanek nejakeho studentika, ktery si ono reseni precetl „vcera vecer“ na nejakem anglickem webu a prepatlal to do cestiny, procetl par veci okolo, aby se ujistil, ze to nejsou takove bludy.

Ptam se rovnou, kolik stovek/tisic techto reseni mate nekde nasazene? funguje to vubec, zkousel jste to alespon jednou nebo jste to sproste nekde opsal? Kolik jinych HA reseni jste kdy mel moznost resit, mate alespon nejake znalosti z teto problematiky(skolu, skoleni/certi­fikaty? praxi)?

Stale vice se zde projevuje → kdo neumi ten uci.

do redakce: Nemohla by takova clanky publikovat sikovnejsi anglictinarka se zakladni znalosti linuxu a dovednosti dohledavat si veci z googlu? Mozna by se tak cena za honorar dalsi snizim o 1/2, 1/3 … kdo vi.

Petr
Petr (neregistrovaný) 213.29.200.---
26. 6. 2009 20:45

Re: opet, opet, opet clanek studentika

Angličtinářka asi ne, protože to by se honorář musel spíš naopak několikrát zvýšit :-)

backup
backup (neregistrovaný) ---.dip0.t-ipconnect.de
27. 6. 2009 12:32

Re: opet, opet, opet clanek studentika

Vasich rodicu je mi lito …

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem