7, pokud budu pouzivat cely zivot jedno heslo (presto ze bude super), tak:
....a, zestarne - brute force attack ho casem rozlouskne. jako admin bych si toho mel vsimnout, ze se nekdo casto marne pokousi prihlasit, ale u >200 usivatelu se to ztrati.
....b, okouka se
....c, proflakne se jinym zpusobem - uzivatel ho pouzije na stroji se zberacem hesel, sam byl infikovan trojanem, atp.
8-9, myslim ze je zcela na autorovi clanku, jakym zpusobem clanek pojme. a pochopitelne je na 'citateli' jak clanek /ne/pochopi. me osobne se clanek velmi libil a tesim se na dalsi pokracovani.
Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Začínáme bezpečně s FreeBSD.
Re: bezpecne
celé vláknoPravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

