Tým brněnského IT centra skupiny Home Credit hledá nové kolegy

28. 6. 2012

Zajímá-li vás práce v IT a láká práce pro společnost vyvíjející softwarová řešení využívaná napříč kontinenty, je následující článek určen právě vám.

IT centrum finanční skupiny Home Credit ovlivňuje dění napříč světadíly: vytváří efektivní softwarová řešení, která využívají všechny další země Evropy a Asie, v nichž má společnost své pobočky, a tyto aplikace mimo jiné zpracovávají úvěry milionů klientů. Český IT tým zároveň pečuje o klientské databáze z různých koutů světa a podílí se i na projektech v rámci celé skupiny PPF. V současné době pracuje v IT centru zhruba 300 zkušených vývojářů, analytiků, architektů a administrátorů, ovšem z důvodů neustálé expanze potřebuje centrum stále nové posily. V současné době nabízí následující volné pozice:

Senior programátor–analytik (JAVA)

Ideální uchazeč by měl mít vysokoškolské vzdělání technického směru, pokročilou zkušenost se Spring Framework (především Spring IoC. Spring WS/Spring Security výhodou), pokročilou znalost Apache iBATIS nebo Hibernate, praxi v technologiích webových služeb (založených na specifikacích SOAP a WSDL), dobrou znalost XML/XSD, základní znalost SQL a znalost některého z MVC webových frameworků Apache Wicket nebo Apache Struts. Více informací zde.

Project Management Office Manager

Osoba na této pozici bude zodpovědná za nastavení procesů a realizaci projektu kontrolní strategie napříč skupinou, dodržování ročního projektového plánu včetně rozpočtů a reorganizaci interního týmu projektových manažerů. Hlavními požadavky jsou plynulá znalost anglického a českého/slovenského jazyka, minimálně desetileté komplexní zkušenosti z projektového managementu, dobrá znalost IT a komunikativnost. Více informací zde.

IT Operations & Service Delivery Manager

Vybraný kandidát bude mít na starosti přestavbu stávající organizace IT centra tak, aby lépe odpovídala požadavkům průběžné expanze společnosti. Mělo by se jednat o velmi nezávislou samostatnou vůdčí osobnost s minimálně 15 lety praxe v oblasti IT operations a řízení datových center. Z toho minimálně 5 let na manažerské pozici, ovládající anglický jazyk a se zkušenostmi se zaváděním úspěšného IT outsourcingu na zeleném poli. Více informací zde.

Application Server Administrator

Základními úkoly jsou technická správa interních serverových aplikací, zajištění hladkého chodu operací, monitorování aplikačních serverů a proaktivní vyhledávání a odstraňování potenciálních problémů. Uchazeč by měl ovládat systémy Linux a JAVA, LAN/WAN technologie, systém webových aplikací – Oracle, Weblogic, JBoss, Tomcat, anglický a český jazyk. Více informací zde.

Service Desk Operator – Shift Leader

Hlavní zodpovědností bude vystupovat jako kontaktní osoba pro všechny země skupiny, tvorba podpůrných týmů k řešení problémů a zajištění souladu s definovanými procesy. Požadované znalosti a schopnosti jsou bakalářský stupeň vzdělání nebo relevantní praxe v IT, všeobecný přehled v IT, dobrá znalost anglického jazyka a znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Více informací zde.

IT Operations Coordinator

Hlavní náplní této pozice je koordinace příprav nevýrobních systémů s provozními týmy, tvorba aktuální dokumentace a hodnocení procesu systémových příprav v provozních týmech. Vybraný kandidát by měl mít velmi dobré komunikační schopnosti, všeobecný přehled v IT technologiích, praktické zkušenosti s plánováním a dobré vyjednávací schopnosti. Více informací zde.

Kompletní a aktuální přehled pozic najdete na http://itc.homecredit.net/.

Vitalia.cz: 5 důvodů, proč jet na výlov rybníka

5 důvodů, proč jet na výlov rybníka

DigiZone.cz: Další programatické formáty

Další programatické formáty

Měšec.cz: TEST: Vyzkoušeli jsme pražské taxikáře

TEST: Vyzkoušeli jsme pražské taxikáře

Lupa.cz: Co všechno je Facebook schopný cenzurovat?

Co všechno je Facebook schopný cenzurovat?

Vitalia.cz: Tradiční čínská medicína a rakovina

Tradiční čínská medicína a rakovina

Lupa.cz: Blíží se konec Wi-Fi sítí bez hesla?

Blíží se konec Wi-Fi sítí bez hesla?

Měšec.cz: „Ukradli“ jsme peníze z bezkontaktních karet

„Ukradli“ jsme peníze z bezkontaktních karet

Vitalia.cz: dTest odhalil ten nejlepší kečup

dTest odhalil ten nejlepší kečup

Lupa.cz: Adblock Plus začal prodávat reklamy

Adblock Plus začal prodávat reklamy

Vitalia.cz: Tesco nabízí desítky tun jídla zdarma

Tesco nabízí desítky tun jídla zdarma

Root.cz: Hořící telefon Samsung Note 7 zapálil auto

Hořící telefon Samsung Note 7 zapálil auto

DigiZone.cz: Sat novinky: NASA Ultra HD (4K)

Sat novinky: NASA Ultra HD (4K)

Lupa.cz: Jak se prodává firma za miliardu?

Jak se prodává firma za miliardu?

Lupa.cz: Patička e-mailu závazná jako vlastnoruční podpis?

Patička e-mailu závazná jako vlastnoruční podpis?

DigiZone.cz: Wimbledon na Nova Sport až do 2019

Wimbledon na Nova Sport až do 2019

Lupa.cz: Další Češi si nechali vložit do těla čip

Další Češi si nechali vložit do těla čip

Lupa.cz: Jak levné procesory změnily svět?

Jak levné procesory změnily svět?

DigiZone.cz: Regionální tele­vize CZ vysílá "Mapu úspěchu"

Regionální tele­vize CZ vysílá "Mapu úspěchu"

Podnikatel.cz: Nemá dluhy? Zjistíte to na poště

Nemá dluhy? Zjistíte to na poště

DigiZone.cz: Nova opět stahuje „milionáře“

Nova opět stahuje „milionáře“