Hlavní navigace

Naše školení

Tvorba webových stránek HTML

3. 8. 2015

2 990 Kč bez DPH

Kurz je určený pro začínající i mírně pokročilé tvůrce webových stránek, kteří se chtějí naučit vytvořit si vlastní web prostřednictvím jazyka HTML s pomocí volně dostupných programů.

Linux – Zálohování, Vysoká dostupnost, SNMP dohled (třídenní)

5. 8. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se nainstalovat a spravovat systém zálohování, replikace dat a vysoké dostupnosti dat. Dále také pracovat s RAID a LVM poli a nainstalovat a spravovat si vlastní dohledový systém.

Linux Virtualizace - třídenní kurz

2. 9. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se instalovat virtualizační servery ve dvou variantách. Mini: vše na jednom. Maxi: redundantní uzly a externí pole.

Úvod do PHP

7. 9. 2015

2 450 Kč bez DPH

Kurz je určen všem současným a budoucím webovým vývojářům, kteří se chtějí od základu seznámit s programovacím jazykem PHP.

Programování v PHP 5

8. 9. 2015

3 450 Kč bez DPH

Kurz je určen všem webovým vývojářům, kteří se chtějí do hloubky seznámit a sžít s programovacím jazykem PHP ve verzi 5.

Linux – Firemní server (třídenní)

9. 9. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se nainstalovat a spravovat kompletní linuxový server do Vaší firmy se všemi základními službami, které potřebujete pro provoz Vaší sítě, firemních emailů a webových stránek.

Icinga - monitorovací systém

16. 9. 2015

2 900 Kč bez DPH

Monitorovací systém Vám umožní dozvědět se o problémech ve Vaší síti dříve, než se projeví. Místo “hašení problémů” jim tak můžete předcházet.

Programování pro začátečníky

22. 9. 2015

6 900 Kč bez DPH

Kdo neprogramuje, žije jen napůl!

Začněte se seznamovat s programováním, pomalinku, od úplných základů. S pomocí lektora, který má více než desetiletou zkušenost s výukou začátečníků bez předchozích znalostí.

Linux – Firewall, Samba, VPN (třídenní)

23. 9. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se nainstalovat a spravovat Firewall a Router, SAMBA Doménový a Souborový server. Dále si zprovozníte vlastní, zabezpečený VPN server.

Hackování webů a obrana

25. 9. 2015

3 000 Kč bez DPH

Získejte přehled o hrozbách a zranitelnostech webových aplikací. V tomto prakticky zaměřeném školení si osvojíte základy hackování i obrany proti němu.

Programování pro mírně pokročilé

20. 10. 2015

6 900 Kč bez DPH

Podmínky a cykly vypadají jednoduše – když je vymyslí někdo jiný. Jak je ale správně vytvoříte sami? Právě to, jak o nich přemýšlet, vám na tomto kurzu ukáže lektor s dlouholetou praxí ve výuce začínajících programátorů.

Programování pro středně pokročilé

24. 11. 2015

6 900 Kč bez DPH

Když se data kombinují do struktur, začíná jít do tuhého. Seznamte se, proč a jakým způsobem se používají pole, seznamy a objekty! Nahlédněte, jak tyto struktury vypadají v paměti počítače.

Sestavte si svoji 3D tiskárnu

5. 12. 2015

24 000 Kč bez DPH

Postavte a odneste si domů svou vlastní 3D tiskárnu z rodiny sebereplikujících se tiskáren RepRap. Konkrétně model RebeliX.

Workshop HTML5 & CSS3

Otevřený termín

3 900 Kč bez DPH

HTML5 a CSS3 konečně pořádně do hloubky. Všechno si sami vyzkoušíte.

Skriptování v shellu (bash)

Otevřený termín

3 800 Kč bez DPH

Viděli jste u kamaráda nebo kolegy, jak obrovské množství práce ušetří automatizace i jen krátkým programem v interpretu příkazů unixového systému (tzv. skriptem shellu)? Jaká nevídaná kouzla lze provádět přímo na příkazovém řádku? Přihlaste se na toto školení, kde pochopíte, že potřebné principy nejsou složité a procvičíte si je. Těšíme se na vás.

Java a XML

Otevřený termín

2 900 Kč bez DPH

O programovacím jazyce Java je známé, že usnadňuje vývojářům rychlé psaní funkčního a udržovatelného kódu. V tomto duchu zahrnuje také několik API pro snadné čtení nebo modifikaci XML dokumentů, jejich validaci proti schema nebo DTD či dotazování nad XML pomocí XPath. Na tato API se podíváme a jejich použití si zkusíme při psaní vlastních programů.

Python pro přátele

Otevřený termín

3 500 Kč bez DPH

Pojďme společně nahlédnout na praktické součástky Pythonu jako jsou např. moduly, výjimky, dědičnost, iterátory a generátory či dekorátory; zmíníme vhodný styl psaní kódu. Samotný jazyk však k úspěchu nestačí. Pro užitečnou praxi je třeba mít přehled o přibalené standardní knihovně. Pomocí ní pythonisté radikálně šetří čas a sjednocují svou práci.

Python pro zvídavé

Otevřený termín

3 500 Kč bez DPH

Python je stále populárnější jazyk, který vám dovolí rychle přenést nápady a požadavky do fungujících programů či spojovat existující systémy. Je vhodný pro drobné skripty i rozsáhlé projekty. Nováčci od prvních setkání s jazykem sami přicházejí s nápady, jak jej využít ke zvýšení své pracovní výkonnosti. Přijďte si to zkusit.

Ušetřete