Ušetřete

Hlavní navigace

Naše školení

Adobe InDesign CS6 - pokročilí

25. 5. 2015

2 900 Kč bez DPH

Profesionální nástroj pro prepress, který je velmi úzce provázaný s Adobe Illustratorem a Adobe Photoshopem.

Adobe Illustrator CS6 - pokročilí

25. 5. 2015

2 900 Kč bez DPH

Oživení základů, ukázka práce v illustrátoru a její rychlé zpracování. Školení bývá upravováno podle požadavků a znalostí posluchačů.

Joomla

4. 6. 2015

3 990 Kč bez DPH

Na kurzu se naučíte vytvořit si vlastní webové stránky postavené na systému Joomla, který je zdarma dostupný každému. Zjistíte, že většina údajných omezení Joomly vychází z neznalosti, a tato neznalost se pro vás stane minulostí.

Adobe Photoshop CS6 – základy

8. 6. 2015

2 900 Kč bez DPH

Naučte se s námi upravovat a vylepšovat obrázky a fotky v jednom z nejoblíbenějších grafických programů!

Adobe InDesign CS6 - základy

8. 6. 2015

2 900 Kč bez DPH

Naučte se vytvářet letáky, katalogy, knihy a jiné tiskoviny! Tento dvoudenní kurz vás připraví na práci v reklamě či v typografickém studiu.

Linux – Firemní server (třídenní)

8. 6. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se nainstalovat a spravovat kompletní linuxový server do Vaší firmy se všemi základními službami, které potřebujete pro provoz Vaší sítě, firemních emailů a webových stránek.

Úvod do PHP

8. 6. 2015

2 450 Kč bez DPH

Kurz je určen všem současným a budoucím webovým vývojářům, kteří se chtějí od základu seznámit s programovacím jazykem PHP.

Programování v PHP 5

9. 6. 2015

3 450 Kč bez DPH

Kurz je určen všem webovým vývojářům, kteří se chtějí do hloubky seznámit a sžít s programovacím jazykem PHP ve verzi 5.

Adobe Illustrator CS6 - základy

18. 6. 2015

2 900 Kč bez DPH

Naučte se vytvářet loga, vizitky anebo rovnou design pro webové stránky!

Adobe Photoshop CS6 – pokročilí

18. 6. 2015

2 900 Kč bez DPH

Zlepšete svou práci v Adobe Photoshop a vytvářejte profesionální fotky a bannery!

Vývoj aplikací pro iOS - Základní kurz

22. 6. 2015

5 990 Kč bez DPH

Pokud jste začínající vývojář a chcete se naučit programovat aplikace pro platformu iOS (iPad,iPhone a iPod Touch), tak tento kurz je určen přesně pro vás. Na školení se seznámíte s vývojovým prostředím Xcode a dalšími technologiemi, které poslouží pro vývoj moderních aplikací pro iPhone, iPad a iPod Touch.

Tvorba webových stránek HTML

22. 6. 2015

2 990 Kč bez DPH

Kurz je určený pro začínající i mírně pokročilé tvůrce webových stránek, kteří se chtějí naučit vytvořit si vlastní web prostřednictvím jazyka HTML s pomocí volně dostupných programů.

Vývoj aplikací pro iOS – Pokročilé techniky

23. 6. 2015

5 990 Kč bez DPH

Jedná se o školení pro vývojáře mobilních aplikací na platformě Apple iOS. Naučíte se pokročilejší funkce, jako například práce s daty, práce se sítí, použití lokalizace a také základní práce s grafikou, multimédii a animacemi.

Hackování webů a obrana

26. 6. 2015

3 500 Kč bez DPH

Získejte přehled o hrozbách a zranitelnostech webových aplikací. V tomto prakticky zaměřeném školení si osvojíte základy hackování i obrany proti němu.

Linux – Firewall, Samba, VPN (třídenní)

29. 6. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se nainstalovat a spravovat Firewall a Router, SAMBA Doménový a Souborový server. Dále si zprovozníte vlastní, zabezpečený VPN server.

Linux – Zálohování, Vysoká dostupnost, SNMP dohled (třídenní)

20. 7. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se nainstalovat a spravovat systém zálohování, replikace dat a vysoké dostupnosti dat. Dále také pracovat s RAID a LVM poli a nainstalovat a spravovat si vlastní dohledový systém.

Linux Virtualizace - třídenní kurz

3. 8. 2015

6 990 Kč bez DPH

Naučte se instalovat virtualizační servery ve dvou variantách. Mini: vše na jednom. Maxi: redundantní uzly a externí pole.

Workshop HTML5 & CSS3

Otevřený termín

3 900 Kč bez DPH

HTML5 a CSS3 konečně pořádně do hloubky. Všechno si sami vyzkoušíte.

Skriptování v shellu (bash)

Otevřený termín

3 800 Kč bez DPH

Viděli jste u kamaráda nebo kolegy, jak obrovské množství práce ušetří automatizace i jen krátkým programem v interpretu příkazů unixového systému (tzv. skriptem shellu)? Jaká nevídaná kouzla lze provádět přímo na příkazovém řádku? Přihlaste se na toto školení, kde pochopíte, že potřebné principy nejsou složité a procvičíte si je. Těšíme se na vás.

Java a XML

Otevřený termín

2 900 Kč bez DPH

O programovacím jazyce Java je známé, že usnadňuje vývojářům rychlé psaní funkčního a udržovatelného kódu. V tomto duchu zahrnuje také několik API pro snadné čtení nebo modifikaci XML dokumentů, jejich validaci proti schema nebo DTD či dotazování nad XML pomocí XPath. Na tato API se podíváme a jejich použití si zkusíme při psaní vlastních programů.

Python pro přátele

Otevřený termín

3 500 Kč bez DPH

Pojďme společně nahlédnout na praktické součástky Pythonu jako jsou např. moduly, výjimky, dědičnost, iterátory a generátory či dekorátory; zmíníme vhodný styl psaní kódu. Samotný jazyk však k úspěchu nestačí. Pro užitečnou praxi je třeba mít přehled o přibalené standardní knihovně. Pomocí ní pythonisté radikálně šetří čas a sjednocují svou práci.

Python pro zvídavé

Otevřený termín

3 500 Kč bez DPH

Python je stále populárnější jazyk, který vám dovolí rychle přenést nápady a požadavky do fungujících programů či spojovat existující systémy. Je vhodný pro drobné skripty i rozsáhlé projekty. Nováčci od prvních setkání s jazykem sami přicházejí s nápady, jak jej využít ke zvýšení své pracovní výkonnosti. Přijďte si to zkusit.