Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce BlindUbuntu: distribuce pro zrakově postižené.

Ctirad
Ctirad (neregistrovaný)
25. 1. 2008 10:54

Re: Každý názor nemusí mít titulek.

celé vlákno
No jo, ale pokud mu Xka nespadnou, tak pořádně nemůže používat orcu, protože se mu klávesy ovládající virtuální kruzory budou tlouct s těmi speakupovými. Kolega to řeší (respektive řešil, teď má řádek, takže má konzoli krásně pod kontrolou) tak, že se dokázal nalogovat a sputstit speakup po slepu a pak ho zase ustřelil, ale to není řešení. Když už tam musí nutně být, tak by bylo dobré ho rozhodně nespouštět defaultně a pokud ano, tak ho nějak navázat na spouštěcí skript orcy, který by ho ustřelil. Nebo ho nějak navázat na ctrl-alt-Fn, aby se spustil jenom při přepnutí do konzole a zase zrušil při přepnutí zpět.

IMHO je to ale zbytečná práce, speakup prostě skončil a do dalšího jádra už ho nedostanete.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul