Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce Hans Reiser odsouzen za vraždu prvního stupně.

Ondrej \'SanTiago\' Zajicek
Ondrej \'SanTiago\' Zajicek (neregistrovaný)
30. 4. 2008 13:46

RE: Hans Reiser odsouzen za vraždu prvního stupně

celé vlákno
> Asi bych v takovém případě radši stál před 12 svými spoluobčany, kteří mají ještě nějaký smysl pro spravedlnost, než před jedním bývalým kádrem KSČ.

U porotnich soudu bych nemel obavu z nedostatku jejich smyslu pro spravedlnost (koneckoncu soudy by mely soudit zejmena podle prava), ale z nedostatku realne schopnosti odhalit k cemu skutecne doslo na zaklade vypovedi a projevu zalobce a obhajce.

To je lidska schopnost jako vsechny ostatni a domnivat se, ze nahodne vybranych 12 lidi bez realnych zkusenosti ze soudnich sini v tom budou lepsi nez zkuseny soudce, je asi stejne naivni jako ze skupina 12 nahodne vybranych lidi dohromady napise lepsi program, lepe interpretuje vysledek fyzikalniho experimentu ci lepe oravi auto, nez prislusny odbornik.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul