Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

IBM chce blogovat

IBM plánuje něco, co by se dalo nazvat „největší firemní blogování”. Na IBM intranetu se objevilo oznámení, které vyzývá všech 320 tisíc zaměstnanců k blogování.

Společnost tak chce dosáhnout mnohem aktivnější online komunikace jednotlivých zaměstnanců. Zatímco ostatní firmy se bojí, aby jejich zaměstnanci nevyužívali svůj pracovní čas k ničemu podobnému, IBM se rozhodlo jít kupředu a využít nových trendů naplno.

Předchozí zprávička Následující zprávička        
Jarda
Jarda (neregistrovaný)
17. 5. 2005 15:49 Nový

...

celé vlákno
Doufejme, ze to nebude jak za bolsevika, kdy se smelo kritizovat, ale jen pozitivne. Tedy "dosahli jsme znacnych uspechu, ale stale jeste pretrvavaji nektere nedostatky". :-)
MAd MAx
MAd MAx (neregistrovaný)
17. 5. 2005 20:27 Nový

Sakra co to je blogovanie?

celé vlákno
Neviem ale istotne sa necitim ako uplny looser ale vobec netusim co to blogovanie vlastne je. Mozno to bude zniet tupo ale nabuduce by sa snad hodil maly description.

Inak nech je to cokolvek nech im to vide a je z toho / vdaka tomu nejaka nova good technologia.
uživatel si přál zůstat v anonymitě
8. 9. 2005 20:41 Nový

Re: Sakra co to je blogovanie?

celé vlákno
Ani já nevím:(
Katarína Machálková
18. 5. 2005 0:03 Nový

Pche..

celé vlákno
... IBM si asi myslí, že objevilo Ameriku. U nás v Sunu něco takového úspěšně funguje už dávno. Kdo nevěří, ať se mrkne na http://blogs.sun.com
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem        

Přehled názorů

...
Jarda 17. 5. 2005 15:49
Sakra co to je blogovanie?
MAd MAx 17. 5. 2005 20:27
└ 
Re: Sakra co to je blogovanie?
anonymní uživatel 8. 9. 2005 20:41
Pche..
Katarína Machálková 18. 5. 2005 00:03