Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Root.cz? Přepněte na beta verzi.

Hlavní navigace

Jak vypadá Waze 3.0?

Známá komunitní aplikace Waze vyšla nedávno ve verzi 3.0. Přinesla kompletně předělané rozhraní i zvýšení nároků na verzi operačního systému Android (již není podporována verze 1.6 a nižší).

Na serveru Androidcentral.com vyšla detailní recenze doplněná množstvím obrázků a odkazů. Navigace je dostupná pro operační systémy iOS, Android, Symbian, BlackBerry a starší systémy Windows Mobile. Pro zařízení s Windows Phone 7 zatím oficiální verze nevyšla.

Předchozí zprávička Následující zprávička        
mka
mka (neregistrovaný) 80.95.101.---
2. 3. 2012 14:31 Nový

Re: Jak vypadá Waze 3.0?

celé vlákno

Nový vzhled mě docela potěšil, bohužel mi od té doby waze padá víc než přezrálé hrušky... už jsem dvakrát zvažoval, že to odinstaluju, má poslední šanci...

Lol Phirae
Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:5c0:1502:----:----:----:----:----
2. 3. 2012 14:37 Nový

Re: Jak vypadá Waze 3.0?

celé vlákno

Hmmm, já to v podstatě ještě nepoužil, protože od první verze, kterou jsem někdy před rokem nainstaloval, se tomu po chvíli naprosto rozsype grafika. :-)

mr.dan
mr.dan (neregistrovaný) 193.29.76.---
2. 3. 2012 15:26 Nový

Re: Jak vypadá Waze 3.0?

celé vlákno

mne pomohl reinstall (nekde jsem to vygooglil)

mr.dan
mr.dan (neregistrovaný) 193.29.76.---
2. 3. 2012 15:24 Nový

Waze

Pokud muzu srovnat s Google Maps navigaci, tak Waze neumi poradne vyhledavat cile, to je fakt otresne .. ve srovnani s vyhledavanim Google Maps, kde jde hledat i podle nazvu firmy.
Dale pak volba trasy se po posledni aktualizaci zprasila z nejrychlejsi na nejkratsi (prestoze je to v nastaveni jinak) coz me navadi pres tankodromy, oraniste, detska hriste apod. Lakaji uzivatele na to, ze se Waze po case nauci vase oblibene trasy - nesmysl, po mesici nezna moji kazdodenni trasu do prace a smerem domu konci o 500m dal (Google Maps konci pred barakem a jeste mi ukaze fotku domu ze street view).
Ze se muze clovek podivat, kde je radar, nebo nehoda, to je moc pekne, ovsem volbu trasy to nikterak neovlivni, takze vas zavede na Wilsonovu v dopravni spicce zacpanou dvema bourackami a jeste se zepta, jestli nahodou nejste v zacpe, kdyz jedete tak pomalu...
V nekterych obzvlaste usmevnych situacich si zacne myslet, ze jste cyklista a bez kapky studu vas posle na cyklostezku (napr trasa bohnice-dejvice pres stromovku)

Takze za me jednoznacne Google Navigace :-)

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem
Ušetřete