Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce Microsoft považuje OpenOffice.org za konkurenta.

bodlinka
bodlinka (neregistrovaný) ---.78-98-111.t-com.sk
2. 1. 2010 20:27

Re: Prosba o radu

celé vlákno

Ak budete chciet nabuduce tipovat doporucil by som pohladat ine stranky. Pripadne si zajdite do nejakej stavkovej kancelarie v okoli. Tu nic o tipovani nenajdete.
Ano aj podla mna je to krajne hlupe a napriek tomu sa s tym da vcelku pravidelne stretnut. Zazil som bezne aj fotky z dovolenky nafotene digitalom a zasielane mailom vo Worde ako prilohou. To je este hlupejsie ako spominany priklad. Nie vsetci uzivatelia vypoctovej techniky su dostatocne zdatni na to aby nerobili hlupe veci. Su hrdi na to, ze sa im to akymkolvek sposobom vobec podarilo. Tolko hovoria moje skusenosti. Viem. Nic to nehovori o tych Vasich. Ale ani tie Vase nehovoria nic o mojich, ani nikoho ineho v tejto diskusii. A naviac myslim, ze Lael by Vam s tym orezavanim isto oponoval. Po ako on vravel Photoshope, dlho nic, Photopainte, je isto este pred ostatnym balastom nieco od MS, co si s tym isto lahko a jednoducho poradi. Ale ze ani to vlastne neni ani treba, lebo sa to da aj v MS Worde. Inac ani si nepamatam verziu Wordu, v ktorom by sa to aspon orezat nedalo. Pomerne jednoducho podotykam. Ale je celkom mozne, ze mi uz pamat nesluzi a mylim si to s nejakym konkurencnym produktom.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul