Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce Net Applications: podíl Linuxu překročil 1 %.

Ondřej Tůma aura:87
7. 5. 2009 7:20

Re: A tolerance?

celé vlákno
Pořád nechápu o co Vám de, nechcete si psát zálohovací skripty, raději budete hledat vhodný zálohovací software, ze který zaplatíte ok, Vaše volba.

Nepřesvědčil jste mě ( a ani nepřesvědčíte ) že je to efektivnější. A ano mnoho unixových adminů umí psát skripty, nebo dokonce programovat aplikace, znám mnoho takových. A díky tomu zvládnou levněji to co vy musíte kupovat. Vím že se vám to nelibí, ale tak už to prostě je.

O tom zda psát, nebo hledat či kupovat nerozhoduji ani já, ani vy, ale lidé, kterých se to týká. A kteří si spočítají, co je pro ně levnější a výhodnější.

Admin není klikač, co má klikat, admin se stará o provoz a má tedy provádět takové úkony aby ten provoz zajistil. To že to je na windows klikání ok... já Vám to neberu, ale ne linuxu to čas od času je i napsání nějakého skriptu....

I ten řidič služebního vozu někdy musí umět vyměnit svíčku, pokud máte pocit že to nedělá, tak Vás zklamu...
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul