Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce Net Applications: podíl Linuxu překročil 1 %.

Ondřej Tůma aura:87
10. 5. 2009 22:29

Re: A tolerance?

celé vlákno
Ano samozřejmě že jde o NFS - to T mě tam často zlobí...

"Vida, shodneme se, že X11.."
Ono to je tak, že v unixových systémech se kouká na univerzálnost a konkrétnost použití. Není tedy problém přenášet grafiku šifrovaně, není problém si aplikace na vzdáleném serveru pustit jako by běželi lokálně (vlastně na různých serverech. Dokonce není ani problém přenášet zvuk ze serveru. Nepopírám že někdy je to krkolomné, to je ale daň za to, že každá část dělá jen to co má a tak je snazší ji opravit / nahradit.

"Vám doma cosi fungovalo.."
Nedělal sem to jen párkrát . Migroval sem už dost linuxových strojů abych na mnoho problémů narazil a přesun profilu a jeho přejmenování je opravdu to nejmenší, mima několik výjimek na které se nepamatuji, s migrací profilu na unixu opravdu problémy nejsou. (Což se u windows říci nedá).
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul