Odpověď na názor
Odpovídáte na názor ke zprávičce Net Applications: podíl Linuxu překročil 1 %.
Re: A tolerance?
celé vláknoPrvotní instalace se zpravidla dělá s použitím imagingu, protože je to nejrychlejší. Instalace balíčků vypadá trochu jinak. Také věci typu jméno stroje, firemní šablony, pozadí plochy, seznam autorizovaných aplikací, nastavení omezení uživatelského prostředí a další není třeba šířit jako balíčky. Změny je potřeba dělat pro vybrané skupiny strojů či uživatelů, ne vždy pro každého. Některé stroje mají specifickou HW konfiguraci, neobvyklé aplikace, nebo nejsou permanentně připojené k síti (třeba notebooky). Vždyť jste říkal, že jste už nějaký deployment dělal. Proto byste měl vědět, že se zúžit problematiku pouze na instalaci balíčků je nesmysl.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

