Odpověď na názor
Odpovídáte na názor ke zprávičce Nyní oblíbené a v budoucnu nenáviděné.
Re: Apple mozna
celé vláknoJak je možné, že počet restartů mého Windows Desktopu je cca 10 jen při čisté instalaci + další pravidelně při každé aktualizaci během používání případně doinstalace důležitého SW?
Kernel Widlí není Mikrokernel jako Hurd (který hoši z GNU dodneška plácají dohromady) ale je to jakýsi kočkopes hybrid. Navíc mi uniká, proč by v principu mělo být nutno restartovat Os kvůli shelu? Proč by se změny měly aktivovat až při příštím spuštění OS? A to nemluvím o tom, jaký bordel tam je kvůli zpětné kompatibilitě, co všechno běží v režimu jádra naprosto nesmyslně jen proto, aby to bylo kompatibilní s MS-DOS atd...
Je sice hezké vykládat, jak je hybrid Widlí lepší než Linux, protože to je skoromikrokernel. Ovšem v praxi to vypadá tak naprosto jinak.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

