Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce Patent "na všechno" ohrožuje operační systém Android.

Vít Šesták (v6ak) aura:75
4. 8. 2012 17:00 Nový

Re: Právníci Applu nejsou darmožrouti

celé vlákno

> Stat sice treba zrusi to, ci ono, ale lidem penez vic nenecha anebo jen symbolicky.

Pokud to považujete za axiom...

Mimochodem, i peníze, o kolik by si stát půjčil méně, jsou pro nás přínosem, i když to není na první pohled vidět.

> Nicmene i na ten vas pocitac by jednou mohlo dojit.
To je fakt, ale radost z toho nemám.

> Pokud se tim zajisti treba to, ze firmy zrusi sve nakladne budovy s vysokou energetickou rezii a lide budou pracovat z domova.
A proč by ty počítace nemohly dotovat třeba firmy, když už ne zaměstnanci?

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul