Zatímco Seamonkey 1.x fungovala velice dobře, jsou s verzí 2.0 jen potíže.
Nejhorší je to, jak podivně pomalu např. roluje složitějšími stránkami…a ani Mediaplayerconnectivity oficiálně pro tuto verzi není :-(
Nikdy bych neřekl, že budu muset potupně začít používat Firefox…
SeaMonkey 1.x končí podpora
Vývojáři projektu SeaMonkey oznámili, že přestávají podporovat verzi 1.x jejich balíku.Podle jejich slov už nejde o moderní software a uživatelům velmi silně doporučují upgrade. Poslední verze této řady je 1.1.19 a obsahuje několik bezpečnostních chyb, které již nebudou oficiální cestou opraveny.
Dále čtěte…
- SeaMonkey 2.1 přežije pád pluginu 13. 6. 2011 13:23
- Robert Kaiser: SeaMonkey chybí pořádný marketingový tým 17. 5. 2010 0:00
- Vyšlo SeaMonkey 2.0.2 12. 1. 2010 9:54
- SeaMonkey 2 by mohl podporovat rozšíření Lightning 22. 9. 2009 10:51
- SeaMonkey 2 převezme novinky z Firefoxu a Thunderbirdu 9. 3. 2009 0:00
No nevím nevím
celé vláknoRe: No nevím nevím
celé vláknopouzivam http://code.google.com/p/gecko-mediaplayer/ (na KDE, bez problemu).
Re: No nevím nevím
celé vláknoja som pouzival najskor mozilla suite, jednu dobu bol super, potom som mal pocit ze ide stale dolu vodou, firefox ma neoslovil tak som to vydrzal. pri seamonkey 1.x som predsa len skusil FF, ale po par mesiacoch som presiel na operu a tu pouzivam doteraz.
Som pomerne spokojny, ale nieco zo starej mozilly mi chyba.
Re: No nevím nevím
celé vláknoPouzivam ted SM 1.x i 2.x. S dvojkou jsem zacal nedavno. Nemam celkem problemy, prijemne se zjednodusil vyvoj rozsireni do prohlizece.
Co me ale neskutecne stve je z FF prevzaty zpusob pridavani vyjimek pro SSL sajty. Toho bych se potreboval zbavit. Dalsi rozsireni asi bude mirit timto smerem.

