Odpověď na názor
Odpovídáte na názor ke zprávičce Spam je opět na 94 % veškeré pošty.
Re: Graylisting
celé vláknogreylisting mohu tez vrele doporucit, ale to zpozdeni prakticky nemuzete ovlivnit - zalezi na dobre vuli odesilajiciho SMTP serveru. Mam normalne nastaveno 15 minut, jenze nektere servery udelaji druhy pokus az za 2 - 3 hodiny. Jindy se zase pokousi o doruceni casteji, ale pokazde z jine IP adresy, takze se zakladaji nove a nove greylistove zaznamy, aniz k doruceni dojde, a z nejake uz jednou pouzite to zkusi treba taky az za hodinu. Bohuzel v mem pripade je ale efekt GL znehodnocen tim, ze mam radu uctu v organizacich, kde se GL nepouziva, a pres ne mi pak prochazi hory spamu, na ktery uz zbyva jen spamassasin a ten neni tak ucinny.
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

