Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Root.cz? Přepněte na beta verzi.

Hlavní navigace

Srovnání deseti PHP eshopů

V dnešním světě existuje nepřeberné množství možností, jak rozjet váš elektronický obchod. Na deset z nich se podívali na serveru Developer.com.

přehledném seznamu shrnuli jak silné, tak slabé stránky jednotlivých řešení. Do seznamu se jim dostal Virtuemart, PrestaShop, TomatoCart, Magento, OsCommerce, OpenCart, OsCSS, Zen Cart, Cube Cart a Ubercart.

Je samozřejmé že ne každý bude pro váš PHP web vhodný. Některé jsou dostupné jako rozšíření pro Joomla nebo Drupal a jiné jsou ještě dále rozšiřitelné pomocí vlastních modulů.

Předchozí zprávička Následující zprávička        
maestro
maestro (neregistrovaný) ---.95-103-176.t-com.sk
2. 8. 2011 20:40 Nový

Urcite nie osCommerce

celé vlákno

Vposlednom období je to práve osCommerce, ktroý je často pod paľbou útokov.
Teraz napr. pozri sem:
http://blog.armorize.com/2011/07/willysycom-mass-injection-ongoing.html

je infikovaných do 3.8 mil. stránok na osCommerce :(

Stanislav Puffler
7. 9. 2012 12:08 Nový

Re: Urcite nie osCommerce

celé vlákno

Velmi bezpečné s kvalitně zpracovanou enterprise architekturou je Magento - dle mého názoru není nic lepšího na trhu s open source eshopy.

Ano, na sdíleném hostingu může být pomalejší (ikdyž i to není pravda - kvalitně nastavené může být rychlejší než zprasená Presta a spol.), ale ta funkčnost, marketingové nástroje, profi administrace a další věci znatelně převýší ty ostatní shopy. Píšu o tom dost na svém webu Open Mage. Rád poskytnu konzultaci zabezpečení nebo výkonu pro maximální dostupnost a rychlou odezvu...

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem
Ušetřete