Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce Velký závod v bootování.

martinm
martinm (neregistrovaný) ---.karneval.cz
2. 11. 2009 21:26

Re: test na dvě věci

celé vlákno

Osobne jsem vzdy nainstaloval widle a zajasal jak fantasticky rychle nabootovaly. Radoval jsem se a chvalil jak skvelou praci koncecne odvedli v redmondu. U 7 jsem opet udelal tu samou blahovou chybu.

Vzdy to dopadne stejne. Instalace aktualizaci a office uplne bohate staci k tomu aby se bootovani posunulo za hranici akceptovatelnosti = 3min a vice.

Vedle toho u linuxu ten system matlam jak se mi zlibi a boot je porad rychlostne stejny – do 2min. Tak nevim kde stale delaji hosani od widli chybu. Asi by si meli pohlidat start. Nejrpve nabootovat core system a pak teprve do toho nechat kecat ostatni programy. Prtoze jinak je to utrpeni.

O rocni az dvou lete instalaci widli tady radeji ani nehovorim. Protoze tu trpelivost jsem nikdy nemel. Vzdy kdyz zacnu cekat dele nez 6 min reinstaluju tu bestiju at mam klid, jinak hrozi rozslapnuti. Nejvice ve chvilich kdy zapinam NB jenom proto, abych zjistil co maji u Skubanku k jidlu nebo kdy jede manzelce bus.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul