Hlavní navigace

Vydaný Sunbird 0.5

Mozilla sprístupnila novú verziu elektronického kalendára Sunbird. Nová verzia 0.5, ktorej vydanie bolo viac krát odložené, prichádza s novinkami ako prehľadnejší interface, vylepšené možnosti tlače, podpora Google Calendaru, zabudovaný aktualizačný mechanizmus, vyššia spoľahlivosť a rýchlosť práce.

Viac o zmenách možno nájsť v poznámkach k vydaniu, sťahovať možno zo stránky downloadu.

Zdroj: mozilla.sk

Předchozí zprávička Následující zprávička        
Ondra "Satai" Nekola aura:81
29. 6. 2007 15:41 Nový

Zatim temer k nicemu

celé vlákno
Projekt je to v leccems sympaticky, ale momentalni pouzitelnost je minimalni - s vetsinou telefonu a s windows based (a nejspis i linux based) PDA to nejde synchronizovat ;(

Stale cekam na pouzitelnou aplikaci, ktera by mi umoznovala rozumne organizovat cas - jediny naznak bylo kGTD v kombinaci s iCalem na Macovi ;(
rob
rob (neregistrovaný)
2. 7. 2007 9:34 Nový

Re: Zatim temer k nicemu

celé vlákno
Pro synchronizaci s PDA jsem na macovi jsem k plne spokojenosti pouzival iCal + MissingSync. Bohuzel na linuxu je to s podporou PDA stale bida. Udajne by mela fungovat kombinace evolution+multisync, ale k plne spokejenosti se me to nepodarilo nastavit.
MD
MD (neregistrovaný)
29. 6. 2007 16:11 Nový

Titulek:

Tak konecne udelali neco s tou rychlosti, pridani nebo odebrani eventu je konecne pomerne rychle. Odezva ostatniho uzivatelskeho rozhrani se mi jevi podobna jako u FF, tzn. ne tak rychla jak by mela.
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem
Ušetřete