Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Root.cz? Přepněte na beta verzi.

Hlavní navigace

Vydaný Sunbird 0.5

Mozilla sprístupnila novú verziu elektronického kalendára Sunbird. Nová verzia 0.5, ktorej vydanie bolo viac krát odložené, prichádza s novinkami ako prehľadnejší interface, vylepšené možnosti tlače, podpora Google Calendaru, zabudovaný aktualizačný mechanizmus, vyššia spoľahlivosť a rýchlosť práce.

Viac o zmenách možno nájsť v poznámkach k vydaniu, sťahovať možno zo stránky downloadu.

Zdroj: mozilla.sk

Předchozí zprávička Následující zprávička        
Ondra "Satai" Nekola aura:81
29. 6. 2007 15:41 Nový

Zatim temer k nicemu

celé vlákno
Projekt je to v leccems sympaticky, ale momentalni pouzitelnost je minimalni - s vetsinou telefonu a s windows based (a nejspis i linux based) PDA to nejde synchronizovat ;(

Stale cekam na pouzitelnou aplikaci, ktera by mi umoznovala rozumne organizovat cas - jediny naznak bylo kGTD v kombinaci s iCalem na Macovi ;(
rob
rob (neregistrovaný)
2. 7. 2007 9:34 Nový

Re: Zatim temer k nicemu

celé vlákno
Pro synchronizaci s PDA jsem na macovi jsem k plne spokojenosti pouzival iCal + MissingSync. Bohuzel na linuxu je to s podporou PDA stale bida. Udajne by mela fungovat kombinace evolution+multisync, ale k plne spokejenosti se me to nepodarilo nastavit.
MD
MD (neregistrovaný)
29. 6. 2007 16:11 Nový

Titulek:

Tak konecne udelali neco s tou rychlosti, pridani nebo odebrani eventu je konecne pomerne rychle. Odezva ostatniho uzivatelskeho rozhrani se mi jevi podobna jako u FF, tzn. ne tak rychla jak by mela.
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem
Ušetřete