V r. 1994 sme v pohode pouzivali klientov s OS/2 v 2.1 – cca 150 ks v konfiguracii 386/8MB/20MB. GUI, ovladanie, rychlost, stabilita, sietove sluzby – vsetko naprosto perfektne.
Ked sme na Invexe 1996 videli Win95, ktore nam nikto nevedel poriadne predviest, lebo sa vzdy nieco poruchalo, nevedeli sme si predstavit, ze by sme sa s niecim podobnym mali potykat. Bohuzial, svetu vladnu managori a ekonomi-obchodnici-idioti. Ti v IBM zabili OS/2 a ti nasi nas prinutili pouzivat tento „systemovy hnus“. Dodnes mi je luto, ked vidim nasich user-supporterov ako sa miesto podpory uzivatelov neustale trapia s technickymi a systemovymi problemami tohto „brave new world“.
Odpověď na názor
Odpovídáte na názor ke zprávičce Windows 95 oslavily 15 let.
Re: rychly strih
celé vláknoPravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul

