Hlavní navigace

Názor k článku Adobe se vrací k vývoji linuxového Flashe pro staré rozhraní Firefoxu od Michal Pastrňák - Áno, áno, to je možná pravda, ale jestli...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 7. 9. 2016 6:41

  Michal Pastrňák

  Áno, áno, to je možná pravda, ale jestli to nebude tím, že na takové bejkárny nebyl www ani prohlížeče původně určené? Jsou to všechno katastrofální přílepky, které nikdy neměly vzniknout a nebýt jich a dalších připlácnutých kravin, tak by se normální člověk nemusel bát klikat na jakejkoliv odkaz, kterej vede pryč z jeho oblíbeného Seznamu.
  A kecy typu "nechte to umřít" jsou následkem toho, že to samotné Adobe poslalo do těžkého kómatu, ze kterého se flash už buď neprobere, nebo by se teoreticky probrat mohl, ale s nevratnou ztrátou paměti, přepsaný od nuly, o spoustu kravin osekaný a pravděpodobně zpětně nekompatibilní.
  Jinak, ta technologie prostě je špatná a jediné momentálně správné použití je v sandboxu a zcela bez konektivity což ale poněkud ztrácí smysl...
  Jestli si v tom někdo uplácal kritické aplikace a není schopný to předělat normálně, tak si zaslouží skončit spolu s flashem, protože taková firma si nezaslouží důvěru zákazníků.