Hlavní navigace

Názor k článku Blokování hazardu: jak měl správně vypadat zákon od kaliszad - Promiňte Petře, ale neviděl bych to tak černě....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2017 8:06

    kaliszad

    Promiňte Petře, ale neviděl bych to tak černě. Ten paragraf ze zákona je jistě směšný, o tom se nepotřebujeme přít. Jedna věc je, jestli je takový paragraf nutný a druhá věc, když už jej naši volení zástupci včetně ministra financí, zda-li je konzistentně formulovaný. (Příště můžete ministra financí označovat klidně bez pána. Česky je "pan Babiš", "ministr Babiš", "ministr financí", "ministr Babiš". Paskvil je "pan ministr financí") V Češtině máme na rozlišování pohlaví případné ová a jakoby zdvořilosti kde se kombinuje hned několik různých označení nejsou na místě. Proto bych si nejdříve zametl před svým prahem a nesrovnával kohokoliv s kolaboranty "takovými či makovými".
    S největší pravděpodobností ten zákon s námi zůstane. Můžete to aktuální vládě nandat u voleb a zvolit někoho, kdo by třeba nepoužíval "internetové" stránky nebo dokonce necenzuroval. Můžete tlačit na jiné politické strany, aby si daly do programu zrušení tohoto paragrafu.