Hlavní navigace

Názor k článku Canonical je v černých číslech, TrueOS nabízí ZFS on Linux od kmentoslav - > Kdyby dostávali soudci nejvyšších soudů, státní zástupci...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 6. 1. 2019 23:37

    kmentoslav (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    > Kdyby dostávali soudci nejvyšších soudů, státní zástupci řešící závažnou kriminalitu, či elitní policisté milion korun měsíčně, a byli neodvolatelní a nezreorganizo­vatelní dokud neudělají průšvih a budou fungovat, nikdo je nikdy neuplatí, protože prostě nemá co jim nabídnout.

    Tohle není pravda. Doporučuji si přečíst, jak "otáčel" František Mrázek policajty atd. na svou stranu z Kmentových knížek. Ve zkratce šlo o to, že vyrobí pro oběť nějaký problém (třeba na to použije už "jeho policistu" nebo jinak) a pak bude oběť vydírat stylem, že tam pošle někoho s vzkazem: "My víme, že máš problém a pomůžeme ti ho vyřešit a ještě k tomu dostaneš bonus." Což je mnohem efektivnější, než se pokoušet někoho jen tak uplatit a nepoužíval to jenom Mrázek.

    Je to celkem běžný způsob, jak zpravodajské služby mění cizí agenty na dvojité agenty nebo jak se dostat do interního systému nějaké firmy (celkem běžné to bylo u SIM swap útoků).