Hlavní navigace

Názor k článku Český vývojář Gentoo: Gentoo můžete mít i pod Windows od Tomáš Vondra - Jak říkám, jsem ochoten se toho oživení stránek...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 5. 2010 13:44

    Tomáš Vondra

    Jak říkám, jsem ochoten se toho oživení stránek zhostit, ale nikoliv sám – o takovou věc se prostě musí starat víc lidí, protože každý je čas od času vytížen prací apod. tak aby to v danou chvíli nestálo. Viděl bych to tak na 3 – 5 lidí kteří by se tomu měli průběžně věnovat. Pokud tu někdo takový je, ozvěte se.

    Ad scházení se – kde, toť otázka. Abychom nebyli nařčeni z pragocentrismu tak buď nějak střídat (Praha – Brno – Praha – Brno), a nebo třeba zkusit využít moderní technologie (streaming).

    Ale otázka je jestli taková pravidelná setkání pro Gentoo vůbec mohou fungovat. Když vezmu jak funguje CZJUG (Czech Java User Group) tak setkání se koná večer 1× za měsíc, s tím že jsou většinou dvě přednášky, cca po 45 minutách, na téma související s Javou. Otázka je jestli tohle může fungovat i pro Gentoo, tj. jestli se podaří vymýšlet témata zajímavá pro vývojáře, stávající uživatele nebo někoho kdo používá jinou distribuci.