Hlavní navigace

Názor k článku Domén nepřibývá a platy v IT rostou, vysvětluje zdražení Ondřej Filip od Filip Jirsák - Nick Sekáč Magor: Nerozčilujte se. Neustále něco dokládáte,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 12. 2018 21:44

  Filip Jirsák

  Nick Sekáč Magor: Nerozčilujte se. Neustále něco dokládáte, bohužel převážně prkotiny, které po vás nikdo dokládat nechtěl, jako například že Evropa je kontinent. To jsem bez vás fakt nevěděl. Doložit jste měl čtyři výroky, které v jednom svém komentáři vypíchl Unknown, já jsem je v minulém komentáři zopakoval. Z těch jste nedoložil ani ň, pořád se jenom vymlouváte a lžete. Že si vymýšlíte a lžete nejsou žádné pomluvy, obvykle to uvádím rovnou pod konkrétní vaší lží – například opakovaně lžete, že jsem někde tvrdil, že ten rozhovor, který jste viděl, neexistuje. To je lež, protože já jsem nic takového nikde netvrdil – odkaz na to jste žádný nedodal, pouze jste citoval něco jiného, když jste na důkaz byl tázán. Ten výrok by musel padnout v této diskusi, a navzdory vašemu neustálému vykrucování a vyhýbání je v této diskusi pořád jen tolik komentářů, že je možné je všechny přečíst a zjistit, že já jsem nic takového nikdy nepsal. Naopak jsem vás opakovaně upozornil, že to, co tvrdíte, není pravda. Jak jinak chcete nazvat to, že tvrdíte něco, o čem víte, že to není pravda, než lží?

  Na základě té vaší zásadní otázky vás nepomlouvám ani neodsuzuju, protože to tvrzení v té otázce jste si vy vymyslel, já jsem to nikdy nenapsal – což už jsem se vám opakovaně snažil vysvětlit.

  Zbytek mého výlevu je například připomenutí těch vašich čtyř výroků, které jste zatím nijak nedoložil.

  K té vaší zásadní otázce už jsem vám velmi taktně odpověděl, že nedává žádný smysl na tu otázku odpovídat, protože je založená na něčem, co je v rozporu s fakty. Je to jako kdybyste se ptal, jak je možné, že se ještě nikdo nenapíchnul na roh Země, když je Země přece krychle. Ale když si tak přejete, mohu vám na tu vaši zásadní otázku odpovědět i jinak, zcela otevřeně a stále pravdivě.

  Zásadní otázka: „Jak můžeš tvrdit že něco neexistuje, když sám uvádíš že neexistence se nedá prokázat“ (interpunkce Nick Sekáč Magor)
  Zásadní odpověď: „Protože jste debil.“

  Čímž je také vysvětleno, proč je debata s vámi tak náročná, řádově náročnější než s inteligentními lidmi. A jak správně píšete, do náročnějších debat se nemám pouštět.