Hlavní navigace

Názor k článku Enlightenment 0.17: svůdná kráska od freshmouse - E17 jsem zkoušel. Nepochopil jsem ho. Nepochopil jsem, proč za...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 4. 2007 18:27

  freshmouse (neregistrovaný)
  E17 jsem zkoušel.

  Nepochopil jsem ho.

  Nepochopil jsem, proč za každou cenu chce všechno ovládání řešit jinak, než ostatní prostředí. Kdyby přineslo zajímavou novou koncepci, beru. Ale takhle?

  Že je hezké? Nevím. Záleží na vkusu. Každopádně mně osobně přijde přímo odporné, přeplácané. Nevím, jak moc existuje témat, a neznám jejich možnosti, ale ze všech E17, co jsem viděl, se mi nelíbilo žádné.

  Beru tu myšlenku, že chtějí udělat vlastní knihovny. Problémem je, že si to nemohou dovolit. Je to mini projekt. Je to jako bych si chtěl sám péct pečivo (ze mnou vypěstovaného obilí ze mnou obdělaných polí), dělat si šaty (z bavlny z mých ovcí) atd.

  A vlastní používání vypadá jak? Zapnete si GNOME panel, pustíte si Amarok, nastartujete OpenOffice.org a jedete si... Jaké to máte krásné prostředí!

  Nuda. Ani to nechci na disku. Ale nikomu to neberu.

  Osobně si ale myslím, že příznivci "velkých" prostředí se od svých GNOME a KDE ani nehnou a příznivci těch "malých" spíše sáhnou po nějakém tom Fluxboxu, než po E binárním formátem nastavení...