Hlavní navigace

Názor k článku IceWM - to je cool od Marcel - Zdravím všechny. Z pohledu profesionálů jsem obyčejný BFU....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 16. 12. 2002 9:23

  Marcel (neregistrovaný)

  Zdravím všechny. Z pohledu profesionálů jsem obyčejný BFU. Před pár dny jsem si nainstaloval ICEWM a jsem celkem spokojený. Narazil jsem na pár problémů a chtěl jsem je vyřešit tím, že si přečtu článek na rootu. Docela se divím, že když se píše článek o ICEWM, 90% lidí přispívá tématy ICEWM je na nic, _MŮJ_ WM je mnohem lepší.

  Napište si vlastní články! Já nechci číst o tom, že ostatní WM jsou lepší. Když už, tak napište co Vám na ICEWM vadí a proč to je na _Vašem_ WM lepší.

  Mě se osobně ICE WM osvědčilo - používal jsem Windowmaker a KDE 3. Na windowmakeru mi vadí jen to, že ho u nás v práci používají všichni a já se chci odlišit ;-). KDE je na mém Celeronu 600MHz s 128MB RAM, ze které ještě ukusuje něco grafika, docela pomalé (zejména start KDE a OpenOffice + Mozilla).

  Na ICEWM mi chybí možnost spustit libovolný příkaz bez použití xtermu (něco jako Alt+F2 v KDEčku). Poradíte mi někdo, jak něco takového udělat?

  Jinak používám jen málo programů - Mozilla, OpenOffice, Midnight Commander a GnomeICU - to mi k práci stačí (občas ještě xv nebo ee, gimp a nethack :o) ).

  Těším se na konstruktivní příspěvky.