Hlavní navigace

Názor k článku Kdo ovládá váš Xbox? od Hercules - Ale, ale, ale - nikdo Vás přece nechtěl...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 9. 2003 22:46

  Hercules (neregistrovaný)

  Ale, ale, ale - nikdo Vás přece nechtěl ani nechce sankcionovat - naopak, zde v auditu zaznělo spousta hlasů, co by se chtěla vozit po Microsoftu, není-liž pravda...??? Na co si tu vlastně hrajete - na mučedníka ? To snad ne...:o)

  Pokud má MS právo provozovat jako černou skříňku třeba s tím, že každej den přes dráty nebo WIFI vymění/upgraduje její firmware - pak jediný co Vy - jakožto jeho potenciální zákazník můžete - si tu věc za daných podmínek nekoupit. To je všechno.

  Pokud si ovšem necháte v popelnici určený pro svoz odpadu svoje věci, tak o ně taky při příští návštěvě popelářů přijdete. To že sou jen a jenom Vaše Vám přitom nikdo upírat nebude a nikdo vás za to ani nebude jebat (pokud do plastový popelnice nenasypete zrovna oharky). Proč taky...;o)

  Ale nemáte sebemenší nárok ze ztráty svejch věcí vinit popeláře - oni nezodpovídaj za kontrolu obsahu Vaší popelnice, nejsou za to ani placeni. Jestli svoji popelnici používáte třeba jako prádelní koš, je to Vaše právo - a Vaše zodpovědnost.