Hlavní navigace

Názor k článku Moderní prohlížeče vs. phishingové weby od Jiří Macich ml. - Prioritou Opery je dalsia expanzia na mobilnych trhoch Nepochybně,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 4. 2013 21:45

  Jiří Macich ml.

  Prioritou Opery je dalsia expanzia na mobilnych trhoch

  Nepochybně, ale pokud má desktopový prohlížeč být jakousi berličkou pro expanzi na mobilní scéně, tak pořád platí, co jsem napsal.

  No ak bonusom ratate napriklad stranku s klasickym rychlym pristupom s malymi moznostami prisposobenia, nejakymi gestami (zatial neimplementovane), ktore nefunguju vsade a funkciou Opera Turbo (po novom Off road rezim), tak neviem, ci je to dostatocny bonus.

  Se jmenovaným počítám jako s nutným minimem, pokud má být Opera chápána nadále jako samostatný prohlížeč ;-) Jestli to bude stačit, ukáže čas.

  Ozeliet treba postoveho klienta, ktory si so sebou niesol este RSS agregator, ci mIRC klienta. To bude samostatny projekt, ako Thunderbird.

  IMHO zrovna toto je dobře. Když Mozilla dala od dalšího významnějšího rozvoje Thunderbirdu ruce pryč a Microsoft končí s vývojem klienta Windows Live Mail, tak alespoň bude na scéně ještě nějaký zajímavý klient nevázaný na prohlížeč. Pro MS Windows jich zadarmo totiž moc není. Těch zajímavých.