Hlavní navigace

Názor k článku Mýty o ekonomické podstatě Open Source (2) od jack - ----------- Open Source lidem dává šanci. Láme umělé limity...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 23. 7. 2003 8:02

  jack (neregistrovaný)

  -----------
  Open Source lidem dává šanci. Láme umělé limity softwarového trhu včerejška a uvolňuje potencionálně neomezený růst. A až se usadí prach, dokonce i ty největší průmyslové výtvory dneška budou stát zakrnělé před stupněm vývoje, jenž Open Source přinese ve svém probuzení. A svět se naučí novou věc či dvě o ekonomice.
  -----------

  Ty jo, autor je koukam nositel nobelovy ceny za ekonomii, ze opet jako jini svetovy urcitele uci svet!
  Tohle je snad for :))) Nechtel by radeji autor delat politiku u komunistu nebo CSSD a prinaset nam sliby na podnose o zlatych casech? Lenin taky psal o podobnych idejich, jak kapitaliste behem par let poznaji, ze komunismus je jedina cesta a vsechno prevalcuje. Presne je to stejne, jako v tomto pripade...Fanaticky idioti se spojuji a snazi se menit svet. Ale nema to cenu dal komentovat, ptz to muze dopadnout opet jen jako s tim komunismem. Tam, kde se mluvi o ideich namisto pragmatickeho a podlozeneho ekonomickeho modelu, tak tam vzdy jde o spatnou vec, ktera dokaze jen diky fanatismu lidi do neceho nalakat.