Hlavní navigace

Názor k článku Nebojte se systemd: co to je a co umí? od Filip Jirsák - Mne nezajímají hlášené nějaké chyby. Vy jste psal...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 25. 5. 2016 9:43

  Filip Jirsák

  Mne nezajímají hlášené nějaké chyby. Vy jste psal o své vlastní zkušenosti, tak by mne zajímalo, jestli ty vaše konkrétní chyby jsou nahlášené.

  Některé bugy journald skončily označené jako notabug (z toho lze vyvodit, že vadné logy jsou vlastnost),
  Ne, to z toho vyvodit nelze.

  některé smazané apod, k některým napsal povídání i LP apod.
  Nic z toho ale nevypovídá o reálných chybách journald.

  Pokud k tomu chcete přistupovat způsobem, že všechno, co je nahlášené jako chyba journald, je automaticky chyba journald, protože systemd, nemáme se o čem bavit. I v této diskusi je vidět, že někteří lidé prostě hodně nemají rádi systemd a svedou na něj cokoliv, s největší radostí pak na systemd svedou to, že mají obě ruce levé. Nemyslím si, že by se tihle lidé bugzille vyhýbali. Proto se ptám konkrétně na ty vaše chyby, protože u těch se asi můžu spolehnout na to, že je to opravdu vlastní zkušenost a ne „někde na internetu jsem četl“, a na to, že popis chyby bude plus mínus odpovídat realitě a popisovat skutečný problém. Kdybych si chtěl číst pohádky o tom, jak je všechno špatně, protože všichni jsou debilové, přečetl bych si nějaký komentář od j.