Hlavní navigace

Názor k článku Payment Request API: informace o platební kartě bezpečně v prohlížeči od Nick Sekáč Magor - A když se zapojím do nějakého vlákna se...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 10. 2017 23:26

  Nick Sekáč Magor

  A když se zapojím do nějakého vlákna se svým názorem tak musím automaticky souhlasit se vším tím, co bylo napsáno někým předemnou, protože to prostě máš v hlavě a automaticky mi to "přišiješ"?

  "Napsal jste, že se vám nezdá takové zapojení klientského browseru.". Ano, takové se mi nezdá a na psal jsem i proč. Nic o "že to mají celé zrušit a nedělat nic, nebo že současný stav stačí" a ani nic o "že do toho nemá být browser vůbec zapojen".

  "No tak když si přečtu to, co jste napsal, dozvím se, že se vám na tom něco nelíbí, ale nevíme co, a udělal byste to jinak, ale nevíte jak."

  Mohl bys mi dát link na pravidlo světa, že když se mi něco nelíbí tak musím mít zrovna i hotové řešení? Ostatně jsem napsal co se mi nelíbí. Nelíbí se mi další přenos API na klienta a napsal jsem i 2x proč.

  "A pak jste kritizoval uložení údajů o platební kartě v prohlížeči, což je současný stav"

  To není pravda.

  "Ano, někteří trollové takové věci píšou, zpravidla po té, co už poněkolikáté popřeli své předchozí příspěvky."

  Když se budeš spíš soutředit na to co ti kdo píše a méně na chytračení za každou cenu, i těch trollů ubude ...

  Napsal jsem co jsem napsat chtěl. Je to jenom o několik příspěvků nahoře. Pokud to opravdu hodláš přečíst, není to určitě žádný problém ...